شرکت زانوتی پس از تاسیس درسال 1962 و توسعه همه جانبه با توجه به توانایی­های موجود، تبدیل به شرکتی پیشرو در صنعت تبرید و سردخانه شد که با معرفی سیستم­های برودتی جدید Uniblock  ، راه حلی کامل و اقتصادی برای رفع نیازهای سردخانه­ های در سایزهای کوچک و متوسط ارایه نمود.

درطول این سالیان با توجه به طراحی محصولات متنوع و محدوده گسترده عملکرد سیستم­های برودتی، شرکت زانوتی دارنده یکی از کاملترین سبد محصولات در بازار شده است. در سال 1992 شرکت زانوتی با معرفی سیستم­های Multicompressor Racks  سهم خود را در صنعت برودت و سردخانه به نحو موثری ارتقا داد و در اواخر دهه 90 میلادی، زانوتی دستگاه­های برودتی حمل و نقلی (Transblocks) را به بازار ارایه کرد.

در سایه رشد و توسعه مداوم تجارت بین المللی، ساختار سازمانی شرکت زانوتی از تعداد 26 کارمند در سال1965 هم اکنون به بیش از 2500 نفر رسیده است. امروزه محصولات زانوتی در بیش از 70 کشور در سرتاسر دنیا به فروش می­رسد که با خدمات پس از فروش مناسب و مورد تایید این شرکت پشتیبانی می­گردد.

باتوجه به نوآوری و تحقیقات فنی مداوم و به روز ، سازگاری محصولات با نیاز مصرف کنندگان و بالاترین استانداردهای کیفیتی دربازار سردخانه، فروش سیستم­های برودتی این شرکت با موفقیتی بزرگ در مقیاس بین المللی مواجه شده است.

شرکت زانوتی با بیش از 50 سال تجربه در صنعت تبرید، هم اکنون بعنوان یکی از رهبران این صنعت در سرتاسر دنیا بشمار می آید.