کمپرسور بیتزر – کمپرسور Bitzer

درباره شرکت بیتزر: کمپرسور بیتزر آلمان، مارتین بیتزر شرکتی را که بعد ها  Bitzer نام گرفت را در سال 1934 با عنوان Apparatebau für Kältetechnik تاسیس کرد. این شرکت با تولید شیرهای انبساط و کمپرسورهای یستونی DC 2 سیلندر شروع به کار کرد. تا سال 1959، مارتین بیتزر شرکت خود را به 206 کارمند گسترش داد و محصولاتش را به 56 کشور صادر کرد.
در سال 1961 مهندس فارغ التحصیل اولریچ شافلر در شرکت Bitzer Kühlmaschinenbau GmbH مشغول به کار شد. او تا زمان مرگش در سال 1979، که بهمراه پسرش پیتر شافلر به موفقیت رسیده بود به عنوان رئیس باقی ماند. در آن زمان این شرکت 270 کارمند داشت و فروش 30 میلیون مارک آلمان (DM) را به دست آورد.
در سال های بعد پیتر شافلر بیش از 40 شرکت تابعه را در سرتاسر پنج قاره از جمله سالن های تولید در آلمان، پرتغال، چین، استرالیا، آفریقای جنوبی، برزیل، اندونزی و ایالات متحده تاسیس کرد. بیتزر سهامدار فعال در شرکت های مختلفی است و از آخرین آنها می توان شرکت دانمارکی Lodam electronics a/s سازنده سیستم های کنترل در سال 2007، بخش حمل و نقل خنک کننده شرکت فنلاندی Lumikko در سال 2011، و اخیرا شرکت قدیمی Armaturenwerk  Altenburg GmbH در سال  2013 را نام برد. در تمام شرکت های تابعه، Bitzer بر سیاستی که حافظ منابع زیست محیطی می باشد، اصرار می کند و در این زمینه انواع مختلفی از گواهینامه ها را به دست آورده است. نمایندگی کمپرسور بیتزر در ایران و در اقصی نقاط جهان همواره پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش را اولویت اولیه خود در راستای مشتری مداری می دانند.

یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسور سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسور سمی هرمتیک سیلندرپیستونی Bitzer،  کامپکت اسکرو Bitzer، سمی هرمتیک اسکرو Bitzer، دو مرحله ای Bitzer و تسمه‌ای Bitzer موجود می باشد.

شرکت آسه تجارت آسیا

به عنوان بزرگترین تامین کننده کمپرسور های بیتزر آلمان بوده و در حال حاضر تنها نمایندگی رسمی شرکت آلمانی بیتزر برای تعمیرات و خدمات پس از فروش ، نمایندگی کوپلند به مدیریت آقای قازاریان میباشد. در صورت بروز هرگونه ایراد یا مشکل در کمپرسورهای یاد شده ابتدا بایستی کمپرسور مذکور توسط تعمیرگاه مورد تایید شرکت بیتزر آلمان( آقای قازاریان irancopeland.com ) مورد کارشناسی ، تعمیر و یا تعویض قطعه قرار گیرد.
در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تعمیر و یا باز و بسته کردن کمپرسور و تعویض قطعه به عهده خریدار می باشد.

Compact Screw

کمپرسور سمی هرمتیک کامپکت اسکرو بیتزر مجهز به کنترلر مکانیکی ظرفیت و بازه‌ی عملکردی بزرگ می‌باشد. این کمپرسور برای استفاده در چیلر صنعتی و هیت پمپ مناسب می‌باشد. سیستم جداسازی داخلی روغن …
ادامه مطلب

Semi-Hermatic Two Stage

کمپرسور سیلندر پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله‌ای بیتزر که گاز را در دو مرحله فشرده می‌کند، برای سردخانه‌های دمای پایین بهینه شده است. فراسرمایش (subcooling) مایع به طور قابل توجهی ظرفیت سرمایش …
ادامه مطلب

Semi-Hermatic Reciprocating

کمپرسور سمی هرمتیک پیستونی کامپکت برای تعداد زیادی از گازها مناسب می‌باشد. کمپرسورهای بیتزر مجهز به موتور الکتریکی با بازده بالا، صفحه سوپاپ با کیفیت، دنده‌های ضد سایش و ظرفیت قابل کنترل …
ادامه مطلب